Nyitvatartás: H-P-ig. 10:00-17ig.
Keresse a TÖBBET KEVESEBBÉRT termékeket.
Kérdése van? +36-20-9853-416
USB aljzat műanyag ház 4 db-os kialakítással, amely nagyteljesítményű gyorstöltő modulok biztonságos és rendezett beépítésére készült.
Ez az USB aljzat műanyag ház kifejezetten nagyteljesítményű gyorstöltő modulok számára készült, ahol fontos a pontos illeszkedés és a megbízható mechanikai védelem. A ház 3D nyomtatással készül, PLA vagy PETG alapanyagból, amely lehetővé teszi a jó méretpontosságot és az egységes kialakítást.
A 4 darab USB aljzat befogadására alkalmas kialakítás segít az átlátható kábelezésben és a stabil rögzítésben. A műanyag ház megvédi az elektronikát a külső mechanikai hatásoktól, miközben könnyen integrálható egyedi elektronikai projektekbe, töltőállomásokba vagy fejlesztői környezetbe.A termék csak a műanyag házat tartalmazza, elektronikai alkatrészek nélkül.
A termék alkalmas elektronikai projektekhez, egyedi gyorstöltő megoldásokhoz, fejlesztői panelekhez vagy házi építésű töltőállomásokhoz. Kompatibilis USB aljzatos töltőmodulokkal, ahol a méret és az elrendezés megfelel a ház kialakításának.
További hasonló termékeket találsz a webáruházban.